×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Abi sudaromo pirkimo sandorio šalys sutinka, kad asmuo, kuris užpildo parduotuvės vartotojo profilio registracijos formą ir patvirtina šias taisykles pirkimo metu pažymėdamas varnele „Perskaičiau ir sutinku su Prekių pirkimo taisyklėmis ir sąlygomis”, yra susipažinęs su taisyklėmis ir besąlygiškai sutinka bei supranta visas taisyklėse nurodytas sąlygas ir įsipareigojimus.

1.2. Sutikęs su internetinio tinklapio https://parama.pagalbosmoterimslinija.lt Prekių pirkimo ir apmokėjimo taisyklėmis ir užsakymo metu paspaudęs „Apmokėti“ nuorodą, pirkėjas rodo savo laisvą valią įsigyti užsakymo turinyje minimas prekes už užsakyme nurodytą kainą.

1.3. Užsakymas laikomas gautu nuo to momento, kai pardavėjo administravimo profilyje sugeneruojamas užsakymas pirkėjo vardu. Pirkėjas apie sėkmingą užsakymo sugeneravimą bus informuotas elektronine žinute (pirkėjo registracijos anketoje nurodytu elektroniniu pašto adresu). Jei užsakymas dėl sistemos gedimo ar kitų aplinkybių nebūtų suformuotas, pirkėjas negaus jokio pranešimo. Negavus Užsakymo patvirtinimo el. paštu, pirkėjas turi teisę kreiptis į pardavėją el. paštu moterulinija@gmail.com ir informuoti apie klaidą.

1.4. Pardavėjas turi teisę bet kada apriboti pirkėjo teises arba panaikinti pirkėjo registraciją elektroniniame tinklapyje https://parama.pagalbosmoterimslinija.lt, jeigu pirkėjas nesilaiko taisyklėse nustatytų sąlygų ir taisyklių. Pardavėjas taip pat turi teisę panaikinti pirkėjo atsiliepimus jei šie yra įžeidžiančio turinio, kuris pažeidžia LR teisės aktuose numatytas normas.

1.5. Pirkėjas ir pardavėjas žodiniu ar rašytiniu susitarimu turi teisę atšaukti, pakeisti užsakymą.

1.6. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus. Naujausia taisyklių versija yra pateikiama pirkėjui kiekvieno užsakymo formavimo metu.

1.7. Visuose šių taisyklių punktuose vienaskaita gali reikšti daugiskaitą, vyriška giminė – moterišką, bei linksnis kitą linksnį, jei tai savaime suprantama iš taisyklių turinio.

2. Asmens duomenų apsauga

2.1. Bet kokia pirkėjo informacija, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregistruojama parduotuvėje (vardas, pavardė,  telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija), yra renkama tam, kad:

2.1.1. Sėkmingai apdoroti pirkėjo prekių ar paslaugų užsakymus.

2.1.2. Sumažinti pirkėjo laiko sąnaudas pirkimo proceso metu.

2.1.3. Išspręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu.

2.1.4. Įvykdyti kitus sutartinius šalių įsipareigojimus, numatytus šiose taisyklėse.

2.2. Pardavėjas įsipareigoja užtikinti pirkėjo asmens duomenų apsaugą LR įstatymų numatyta tvarka. Visa apie pirkėją sukaupta informacija nėra ir nebus perduodama trečiosioms šalims, išskyrus LR įstatymuose numatytus atvejus.

3. Prekių užsakymas (pirkimo - pardavimo sutarties sudarymas) 

3.1. Šalys susitaria, jog konkrečių prekių pirkimo – pardavimo sutartis yra laikoma sudaryta ir įsigalioja nuo to momento, kai pardavėjas išsiunčia pirkėjui jo nurodytu elektroninio pašto adresu elektroninį laišką, kuriame patvirtina, jog pirkėjo užsakymas priimtas ir užsakytos prekės bus išsiųstos pirkėjui.

3.2. Kiekvienas pirkėjo pateiktas užsakymas yra saugomas pardavėjo elektroninės parduotuvės duomenų bazėje. Pardavėjas pasilieka teisę užsakymus, esančius duomenų bazėje, panaikinti po jų įvykdymo/atšaukimo.

3.3. Apie pradinę užsakymo būseną, taip pat užsakymo būsenos pakeitimus pirkėjas bus informuotas elektronine žinute (pirkėjo nurodytu elektroniniu paštu).

4. Prekių grąžinimas ir keitimas

4.1. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14  (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu moterulinija@gmail.com pridedant prekės ir/arba siuntinio nuotraukas paaiškinančias iškilusią problemą.

4.2. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos. Grąžinant prekę būtina pateikti popierinį (atspausdintą) jos įsigijimo dokumentą (užsakymo, pavedimo  kopija).

4.3 Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruota siunta su Pardavėju sutartu adresu. Registruotos siuntos numeris privalo būti pateiktas Pardavėjui el.paštu ne vėliau kaip per 24 val. po išsiuntimo.

4.4. Grąžinamų kokybiškų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

4.5. Grąžinant gautą ne tą prekę, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti tokią prekę reikalinga preke. Neturint reikalingos prekės, Pirkėjui grąžinami visi pinigai (už prekę, ir patirtas faktines siuntimo išlaidas).

4.6. Kai grąžinama nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti nekokybišką prekę analogiška preke arba grąžinti Pirkėjui pinigus.

4.7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šių Taisyklių 4.1-4.6 punktuose nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

4.8. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

5. Prekių kaina ir apmokėjimo tvarka

5.1. Parduotuvėje nurodoma pilna prekės kaina su mokesčiais (jei taikomi).

5.2. Pirkėjas už užsakytas prekes gali atsiskaityti tik bankiniu pavedimu ir grynaisiais atsiimant prekes Pardavėjo savonorių mokymo centre. 


5.3. Pateikdamas užsakymą pirkėjas įsipareigoja prekes iš pašto skyriaus atsiimti per 7 dienas nuo siuntos pristatymo. Pirkėjas neatsiima siuntos per visą saugojimo terminą, ji gražinama siuntėjui. Šiuo atveju išlaidas, susijusias su siuntų grąžinimu, apmoka siuntėjas.

6. Prekių pristatymas

6.1. Prekės yra pristatomos per 1 - 3 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo. Gavus užsakymą iš pirkėjo, pardavėjas paruoš prekes išsiuntimui ir pirkėjo nurodytu el. paštu išsiųs pranešimą, kad siunta išsiųsta, arba yra paruošta atsiimti Pardavėjo savanorių mokymo centre.  

7. Prekių keitimas

7.1. Dėl prekių keitimo/grąžinimo galite susisiekti el. paštu moterulinija@gmail.com ar telefonu +370 616 88448.  Su savimi turėti prekės pirkimą įrodantį dokumentą. Prekė turi būti nenaudota ir pilnos komplektacijos.

8. Baigiamosios nuostatos

8.1. Šios prekių grąžinimo Taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

8.2. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Naujos paskyros registarvimas

Jau turite paskyrą?
Prisijungti arba Atstatyti slaptažodį